شانی برنامه نویس، شانی Shingnapur، شانی برنامه نویس معابد، ویدئو، MP3، باجان، آهنگ ها، شانی Mahima به

اصغریون

شانی برنامه نویس، شانی Shingnapur، شانی برنامه نویس معابد، ویدئو، MP3، باجان، آهنگ ها، شانی Mahima به

من اولین بازدید به شانی Shingnapur

در سپتامبر ۲۰۰۵، من و برادرم به شانی Shingnapur رفت و به دیدار شانی معبد توسعه تمدن. این برای اولین بار من از دیدن به روستای شانی Shingnapur بود. برادر من هر چیزی که در مورد شانی Shingnapur شناخته شده بود. بنابراین، ما تصمیم گرفتیم که ما را به روستای Shingnapur بر روی دوچرخه است.

این روستا Shingnapur است که در منطقه احمدنگر در ایالت ماهاراشترا واقع شده است. روستای Shingnapur است در مورد ۱۷۰km از شهر شهرستان من Nashik از. ما سفر ما در ۰۶:۳۰ از خانه ما آغاز شده است. این سفر جالب برای من بر روی دوچرخه بود. معبد شیردی در مسیر Shingnapur واقع شده است. بنابراین، ما تصمیم گرفتیم که ابتدا ما را دارشان از سای بابا شیردی در. ما شیردی در ۹:۱۵ است. در شیردی، ما ۳ ساعت در صف به سر برد. شیردی معبد معبد بسیار بزرگ از هند است. این معروف در سراسر هند و خارج از کشور بیش از حد است. پس از گرفتن یک دارشان و پراساد از Shirdiwale سای بابا، ما به سفر ما به Shingnapur ادامه داد. ما احساس شد به دلیل بقیه شیردی بهتر است.

جاده Shingnapur بسیار خوب است که به همین دلیل ما بود هر گونه مشکل با دوچرخه مواجه نمی شد. ما Ghodegaon است که در بزرگراه Ahmednagar- اورنگ آباد واقع شده است. روستای Shingnapur در ۶ کیلومتری از Ghodegaon است. من و برادرم تشنه بودند و ما در جستجوی شد هتل برای آب اما ما را دیدم تنها گزینه آب نیشکر با یک گاو نر وجود دارد. بنابراین، ما آب نیشکر نوشید. آب تازه و بسیار کج خلق بود. منطقه کل Shingnapur با فیلدهای نیشکر و محلی گاو کشاورزان یوغ به آسیاب تحت پوشش، مانند یک چرخ برای درهم شکستن نیشکر و تولید آب است.

پس از یک زمان بسیار کوتاه ما وارد شانی دانشگاه shingnapur. هنگامی که ما در دانشگاه shingnapur وارد، من شوکه شده بود برای دیدن که یک مدرسه وجود دارد، و آن مدرسه هیچ درب. من هرگز به شانی Shingnapur آمده بود تنها در مورد روستای shingnapur که خانه هیچ درب، اما در آن زمان من واقعیت از شانی Shingnapur دیدم شنیده می شود. برادر من دوچرخه در یک فروشگاه مواد مشاعره متوقف شد. مغازه دار گفت: “شما می توانید دوچرخه خود را در مقابل مغازه من پارک و من هم به شما dhotis و آب حمام به دلیل پارچه است در معبد اجازه نمی دهد.” من و برادرم یک حمام خالص و dhotis که قرار بود به تن ارائه شده توسط مغازه دار. بعد از یک حمام خالص ما موارد مشاعره و روغن از فروشگاه خریداری شده است. مغازه دار را نیز به ما که چگونه به پرستش خدا Shanidev در پایه و اساس و مهم است که هیچ خانم قبل از عبادت را لمس نمی کند. است یک راهرو کوتاه از فروشگاه به معبد شانی وجود دارد. زمانی که ما وارد پایه و اساس، بسیار جمعیت وجود دارد. اما این سیستم خوب این بود که هر بدن می تواند به راحتی دارشان.

پس از گرفتن دارشان ما را به مغازه آمد. ما شاهد بودیم که خانه ها بدون هر گونه درب و پنجره حتی نیز خرید. پس از پرداخت پول خود را برای اقلام درباره کنسول ها و روغن، ما تماس در سفر بازگشت ما آغاز شده است. هنگامی که ما در حال بازگشت بودند، ما یک شام در یک هتل کوچک در زمان. من ترس در بزرگراه وقتی کامیون های بزرگ سبقت ما و نور متمرکز بود. در نهایت ما خانه در ۲۲:۰۰ است. واقعا این سفر برای من بسیار جالب است و من همیشه این سفر یاد داشته باشید.

http://shanishingnapur.blogspot.com

منبع

مطالب مشابه