مشهور MBA فارغ التحصیلان و مدارس آنها رفت و به

اصغریون

مشهور MBA فارغ التحصیلان و مدارس آنها رفت و به

بسیاری از عوامل مختلف است که به تصمیم گیری چه برنامه های MBA یک نامزد باید به درخواست وجود دارد. در حالی که محل، هزینه، شهرت، و پذیرش مشکل قطعا عوامل اصلی است که باید در نظر بگیریم، بسیاری از دانش آموزان نیز می خواهم به دانستن که در آن بسیاری از رهبران کسب و کار موفق ترین های امروز را از رو خود MBA. به غیر از صورت جداگانه جستجو یک به یک، آن سخت است برای پیدا کردن یک منبع به پیدا کردن این اطلاعات. به همین دلیل، من مجموعه ای از برخی از رهبران کسب و کار MBA مورد علاقه من و جایی که آنها به مدرسه رفت وارد کرده اید.

با لرزش اقتصادی کنونی تا در وال استریت محل مناسب است برای شروع با جیمی دایمون، رئیس جمهور جی پی مورگان چیس. آقای Dimon می به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد بانفوذ مجله تایم انتخاب شد و MBA را از دانشگاه هاروارد دریافت کرد. ماندن با همین مضمون، دیک Kovacevich، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ولز فارگو MBA را از دانشگاه استنفورد به دست آمده. لورنس فینک، رئیس بلک راک دانشکده اندرسون دانشگاه UCLA برای MBA خود را با حضور و همراهی با موضوع مالی، وارن بافت، ‘اوراکل از اوماها، در حالی که نه یک دارنده MBA به MS خود را در اقتصاد دریافت در دانشگاه کلمبیا در یک روز زمانی که نتوانستیم MBA است ‘تی به عنوان رایج است. در نهایت، رابرت ادوارد الماس جونیور، رئیس جمهور بارکلی کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه دانشکده کانکتیکات مدیریت کسب و کار دریافت کرده است.

در حال انتقال به بخش فن آوری، هیچ لیست خواهد بود کامل بدون مگ ویتمن، مدیر عامل شرکت eBay و دانشگاه هاروارد MBA دارنده. دیگر سنگین وزن تکنولوژی شامل پل اتلینی، رئیس و مدیر عامل اینتل و استنفورد MBA فارغ التحصیل. جورج دیوید، رئیس فن آوری متحده به دانشگاه داردن و کوین رولینز B. ویرجینیا رفت، مدیر عامل سابق دل رایانه مدرسه ماریوت بریگهام یانگ از مدیریت MBA برای او شرکت کردند.

کسانی که علاقه مند در بخش خرده فروشی ممکن است علاقه مند به دانستن است که فیلیپ اچ شوالیه شهرت نایک استنفورد مدرسه کسب و کار حضور داشتند، در حالی که گرگ دبلیو Steinhafel از هدف MBA را از دانشکده مدیریت کلاگ در دانشگاه نورث وسترن است. Jefferey Montie از رئيس جمهور از کلاگ بین المللی (ساز غلات در میان چیزهای دیگر) برای کارشناسی ارشد خود را و ایندرا نویی K.، فارغ التحصیل از دانشگاه ییل از مدیریت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پپسی است به ایالت اوهایو رفت. گرد کردن این بخش، مختار کنت، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کوکاکولا کوکا MBA خود را در لندن در دانشکده بازرگانی کاس دست آمده است.

اگر تولید، املاک و مستغلات و یا دارو هستند تا متحد خود، برخی از بزرگترین نامها در این زمینه ها را نگه دارید در MBA از موسسات معتبر. دونالد ترامپ و دخترش Ivanka، در حالی که نمی دارندگان MBA، آیا شرکت در وارتون دانشکده کسب و کار در دانشگاه پنسیلوانیا است. پیتر R. دولان، مدیر عامل سابق بریستول مایرز Squibb MBA را از مدرسه پهلو دارتموث از کسب و کار دریافت در حالی که مدیر عامل فعلی، جیمز ام کورنلیوس به مدرسه برود دانشگاه ایالتی میشیگان مدیریت. آلن فلدمن، دانشگاه ایلینوی دارنده MBA رئیس جمهور، رئیس و مدیر عامل شرکت میداس Corporation و ریک واگونر، مدیر عامل شرکت جنرال موتورز است MBA را از دانشگاه هاروارد دریافت کرد. دانشگاه میشیگان یکی دیگر از آلوم معتبر در جان وی Faraci، رئیس کاغذ بین المللی.

در نهایت، هیچ لیست خواهد بود کامل بدون برخی از اشاره آن دسته از دارندگان MBA که در سیاست نیز می باشد. رئیس جمهور اولین و تنها به برگزاری MBA، جورج دبلیو بوش را از مدرسه کسب و کار هاروارد دریافت کرد در حالی که جان کورزاین، فرماندار نیوجرسی در دانشگاه شیکاگو، غرفه دانشکده کسب و کار حضور داشتند. برای مقالات بیشتر بزرگ و بینش در MBA مطمئن شوید که به بازدید www.TopTenMBA.com.

همچنین، برای اطلاعات زیادی در مورد درجه آنلاین مدیر متوقف www.BachelorDegree.me

منبع

مطالب مشابه