براد پیت عینک آفتابی - شبیه ستاره

اصغریون

براد پیت عینک آفتابی - شبیه ستاره

برخی از افراد مشهور است که فقط در مورد همه را شگفت زده وجود دارد. می توان آن را با بازیگری خود را و یا حتی فقط با آنچه که آنها به صورت روزانه می پوشند. یک ستاره مانند براد پیت است. او در سراسر جهان در انواع عینک آفتابی های مختلف که نگاه شگفت انگیز در او دیده می شود. از آنجا که این شیفتگی با او، شما نیز می توانید از عینک آفتابی براد پیت که تنها او می تواند این معروف را پیدا کنید. یکی از مارک های او شده است به تازگی ورزشی Cazal است. این شیشه ها از جمله طراحی منحصر به فرد به آنها که فقط آنها را نگاه گران است. شما می توانید برای صحبت از شهر در این نام تجاری.

یکی دیگر از محبوب تر عینک آفتابی براد پیت است مارک جیکوبز. نه تنها مارک جیکوبز می دانند که چگونه به انجام این کار لباس، او همچنین عینک نگاه شگفت انگیز را. شما را نگاه کنید تا به طور کامل پیچیده در هر یک از عینک در مارک جیکوبز، خط. براد پیت پوشیدن مدل ۲۱۵ از خط فعلی دیده می شد. آنها نمونه ای کامل از چه عینک آفتابی بزرگ باید مانند نگاه است. اگر شما نیاز به ایده های بیشتر برای عینک آفتابی براد پیت، نگاه دیگری به جز باربری. این یک طراح شیک است که عینک آفتابی مطمئن شوید که به نگاه بزرگ می باشد. براد دیده شده است پوشیدن مدل ۳۰۲۲ است که منحصر به فرد در خلبان کلاسیک.

براد پیت نیز دوست دارد طراحی تام فورد. این خط واقعا به یک جزء اصلی است که آن را به لباس پوشیدن و چه وبلاگ لباس می آید. فقط در مورد هر کسی که هر کسی در هالیوود است دارای تام فورد. بیشتر شبیه براد، چک کردن خط شکارچی. او همچنین دیده شده است با پوشیدن بیلی و جان. اگر شما به دنبال برای عینک آفتابی براد پیت، شما واقعا نیازی نیست که به دنبال هر نقطه، اما تام فورد. او دیده شده است پوشیدن بسیاری از مدل های مختلف در خط است که شما می توانید انتخاب کنید هر تام فورد نگاه و هنوز هم مانند براد پیت است.

از آنجا که عینک آفتابی می به یک جزء اصلی در کمد لباس براد است، جای تعجب نیست که بسیاری از مردم می خواهم به پوشیدن چه او می پوشد است. بازدید از وب سایت عینک آفتابی خیابان را پیدا براد پیت نگاه های مورد علاقه خود را.

منبع

مطالب مشابه