از دست دادن وزن پزشکی در اورنج کانتی: اهمیت مدیریت شیوه زندگی

اصغریون

از دست دادن وزن پزشکی در اورنج کانتی: اهمیت مدیریت شیوه زندگی

گزینه های کاهش وزن مانند جراحی چاقی بسیار محبوب در اورنج کانتی، CA. از یوربا لیندا به نیوپورت بیچ، افرادی که یک بار با چاقی مبارزه تجدید زندگی خود را با تحت گاستریک باندینگ، بای پس معده و روش های آستین معده است. یک جراح اختصاص داده شده و تیم، البته، به نتیجه موفق از جراحی حیاتی است. این مهم است که، با این حال، برای بیماران به هم در یک تیم پزشکی از دست دادن وزن برای آموزش آن در مدیریت زندگی و آمادگی برای زندگی پس از جراحی تکیه می کنند.

با وجود اثر بخشی اثبات جراحی چاقی، رفتار بیمار نقش اساسی در چه مقدار از وزن از دست داده است و یا نه آن باقی می ماند برای خاموش خوبی ایفا می کند. اگر بیمار می کند تغییر در رژیم غذایی و سبک زندگی لازم نیست (و یا به درستی آموزش داده که چگونه به انجام این کار “به دست آوردن وزن تقریبا اجتناب ناپذیر است سو بایرن، دکترا، و دیگران این را مشاهده در مجله بین المللی چاقی:” مطالعات … پیشنهاد کرده اند که عود مربوط به شکست افراد باقی بماند با رفتارهای کنترل وزن [sic] که آنها به تصویب رسید برای رسیدن به کاهش وزن است. “

از طریق فرایند آموزش مدیریت زندگی، بیماران با آموزش و پرورش، انگیزه و پشتیبانی ارائه شده به اطمینان حاصل شود که چه با جراحی شروع با یک فولر، زندگی سالم به پایان می رسد. یک تیم از دست دادن وزن پزشکی متشکل از جراحان، داخلی چاقی، روانشناسان، متخصصین تغذیه ثبت، و مربیان ورزش آماده سازی بیمار برای چالش های او در زندگی پس از جراحی روبرو خواهد شد. مدرسان نه تنها در باره مسائلی مانند روال تناسب اندام و وعده های غذایی طرح ها، بلکه عوامل مهم مانند برخورد با وسوسه و استرس عاطفی.

برنامه مدیریت شیوه زندگی کامل به طور کلی برای شش ماه طول می کشد. برنامه کامل با مربیگری ماهانه تغذیه از یک متخصص تغذیه، جلسه آموزش شخصی این هفته با یک مربی تناسب اندام، مشاوره جامع رفتاری و رویداد های گروه است. بیمارانی که وزن از طریق عمل جراحی از دست داده اند اما بعد از برخی از تماس می تواند در یک دوره هشت هفته که شامل ارزیابی پزشکی، رفتاری و تغذیه و همچنین تناسب اندام و مدیریت زندگی جلسات ثبت نام به دست آورد.

برای مردم اورنج کانتی که از چاقی مرضی رنج می برند، مهم است که به دقت در نظر همه گزینه های کاهش وزن جراحی و پزشکی در دسترس است. جراحی ثابت کرده است که تولید تحولات زندگی در حال تغییر در هزاران نفر از مردم، هنوز بدون تغییر شیوه زندگی مناسب، آن تحولات از پتانسیل کامل خود را دزدیدند. از دست دادن وزن یک تلاش گروهی است، و هیچ فرد چاق باید سفر به تنهایی است.

منبع

مطالب مشابه