چرا سرطان پروستات در مردان پس از بیش از 60

اصغریون

چرا سرطان پروستات در مردان پس از بیش از 60

مشکل با پروستات معمولا در ۴۰ ساله یا بیشتر انجام شایع است. در واقع، مشکلات پروستات هستند، یک مشکل پروستات (معمولا بزرگ یا سرطان) چنان گسترده است که تقریبا نیمی از تعداد مردان بین ۶۰ و ۹۰ درصد بیش از ۷۰ سال سن.

اما آنچه که دقیقا پروستات است و چه چیزی باعث مشکلات زیادی؟ پروستات بخشی از اعضای جنسی مردانه است و نقش مهمی در هر دو جنس و ادرار دارد. آن واقع شده است در نزدیکی مثانه واقع شده است. شایع ترین این ارتباط غده به اندازه یک گردو هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) و یا هیپرپلازی خوش خیم پروستات است. به عبارت دیگر، آن را به یک پروستات است.

نحوه تشخیص سرطان پروستات

چگونه شما می دانید اگر شما یک مشکل با سرطان پروستات باشند؟ خب، مشکلات با ادرار کردن، مجموعه ای پرچم قرمز وجود دارد. از آنجا که پروستات پرس مثانه. مشکلات با ادرار دفع ادرار می تواند جریان، تاخیر جریان، ادرار کردن آبریزش یا بیش از حد مکرر، ناشی از ناتوانی به طور کامل خالی کردن مثانه است. نکته این است که زمانی که پرچم قرمز در، شما باید یک دکتر مشورت کنید.

اگر شما یک دکتر نیست را ببینید، BPH می تواند مشکلات جدی را در دراز مدت می شود. این عفونت دستگاه ادراری، مثانه و یا کلیه، سنگ مثانه و بی اختیاری هستند. تشخیص زود هنگام است که همیشه خوب است زیرا می تواند مشکلات جدی از قبیل توسعه جلوگیری شود باعث خواهد شد.

تشخیص مشکلات

چه کاری انجام دهید اگر شما شک یک مشکل پروستات؟ مشاهده GP یا اورولوژیست خود را. متخصص اورولوژی متخصص در تشخیص و درمان بیماری های دستگاه ادراری و دستگاه تناسلی. این دو سیستم توابع مختلف، اما آنها به هم وابسته هستند.

دکتر به اولین تعیین کند که آیا علائم مشکلات ادراری یا پروستات نشان می دهد.

دکتر احتمالا انجام خواهد شد معاینه رکتوم، جایی که او درج انگشت دستکشهایش ریخته است را درون راست روده خود را. بنابراین، از لحاظ جسمی بررسی پروستات برای تعیین گسترش امکان پذیر است.

این نیز ممکن است یک آزمایش PSA را توصیه کند. این یک تست خونی به یک سطح از یک پروتئین خاص برای تشخیص تولید شده توسط پروستات است. سطح پروتئین در مردان با بزرگ شدن غده تیروئید یا سرطان افزایش یافته است.

سونوگرافی یکی دیگر از ابزار تشخیصی است. در اینجا، یک کاتتر به داخل رکتوم قرار داده و امواج صوتی غده. یک تصویر بر روی صفحه نمایش کامپیوتر تولید، به طوری که دکتر می تواند غده را ببینید و برای تعیین اینکه آیا یک ناهنجاری.

سرطان پروستات

همانطور که با تمام سرطان های تشخیص زود هنگام کلید به درمان موثر است. درمان بستگی به نوع مشکل پروستات و درمان دارویی ممکن است برای درمان با هورمون در عمل جراحی سرطان، میدان تشعشع را نیاز داشته باشد.

بسیاری از مردم ترس از کاهش میل جنسی، نعوظ، انزال، درمان ناباروری و پس از پروستات است. اگر چه برخی از درمان می تواند عملکرد جنسی به طور موقت اندام های تناسلی تاثیر می گذارد، آن را به ندرت دائمی است.

یک استثنا، با این حال، است. در مورد عمل جراحی پروستات، شما می توانید به عنوان بی ثمر به عنوان مایع منی به داخل مثانه بازگشت (و بعد حذف شده) به جای آلت تناسلی مرد شده است. مایع منی اسپرم حامل حیات. بنابراین، عمل ممکن است توانایی شما را به تحمل کودکان را مسدود کند.

چه کسی در خطر ابتلا به سرطان پروستات است؟

یک عامل خطر مهم سن بیش از ۷۰ درصد از افراد مبتلا به این بیماری است که در تشخیص است سن ۶۵٫ عوامل ژنتیکی به نظر می رسد نقش مهمی در رشد سرطان پروستات بازی، به خصوص برای خانواده هایی که در تشخیص در مردان جوان تر از ۶۰ سال بازی کند. خطر ابتلا به سرطان پروستات با تعدادی از بستگان نزدیک که مبتلا به بیماری را افزایش می دهد.
شواهدی وجود دارد که عوامل غذایی افزایش و یا کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات است.

چه شرایط پروستات می تواند نشانه هایی مانند این شود؟

چگونه بسیاری از مردم سن، بزرگ شدن پروستات و می تواند جریان ادرار را مسدود و یا تداخل با عملکرد جنسی. این وضعیت معمول، هایپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) سرطان نیست اما می تواند باعث بسیاری از همان علائم سرطان پروستات است.

اگرچه BPH است تهدیدی برای زندگی نیست، به طوری که آنها را می توان با دارو یا جراحی به درمان تخفیف علایم است. عفونت یا التهاب پروستات، به نام پروستاتیت، همچنین ممکن است به بسیاری از علائم مشابه سرطان پروستات منجر شود. باز هم، مهم است که به با یک دکتر مشورت.

منبع

مطالب مشابه