سریلانکا سینهالی فیلم Nimnayaka Hudakalawa توسط Boodi Keerthisena در Sandeshaya سریلانکا

اصغریون

سریلانکا سینهالی فیلم Nimnayaka Hudakalawa توسط Boodi Keerthisena در Sandeshaya سریلانکا

سینهالی فیلم Nimnayaka Hudakalawa بازیگران
بازیگر نقش اول مرد: Wasantha Monarawila
بازیگر نقش اول مرد: لاکشمن مندیس
بازیگر نقش اول مرد: Kingsly Rathnayake به
بازیگر نقش مکمل زن: Sachini Ayendra استنلی
بازیگر نقش اول مرد اصلی: Saumya Liyanage به
بازیگر نقش مکمل زن اصلی: Sangeetha Weeraratne
بازیگر نقش اول مرد اصلی: Palitha سیلوا
بازیگر نقش اول مرد: Ravindra Randeniya
بازیگر نقش مکمل زن: Samanalee Fonseka
بازیگر نقش اول مرد: Tissa Abeysekara
بازیگر نقش اول مرد: Vimukthi Jayasundara
بازیگر نقش اول مرد: Jayalal Rohana

سینهالی فیلم Nimnayaka Hudakalawa خدمه
آرایش هنرمندان: Kumara به Galahitiyawa
ویرایشگر: از Chandana پراسانا
طراح تولید: Chandraguptha Thenuwara
دوربین: از Channa Deshapriya
سازنده: Boodi Keerthisena
کارگردان: Boodi Keerthisena
مدیرعامل موسیقی: لاکشمن جوزف دی فوق تخصصی صارم

سینهالی فیلم Nimnayaka Hudakalawa فیلم داستان
Ruwini JAYAWARDANA
کارگردان فیلم برنده جایزه Boodee Keerthisena همواره کسی که دوست دارد به را امتحان کنید چیزی جدید و پیش بینی نشده بوده است. سازنده بازدیدها مانند از Sihina Deshayen و از Mille سویا آغاز شد مرحله دیگری در زندگی حرفه ای سینمایی اش را با راه اندازی جدیدترین فیلم خود Nimnayaka Hudakalawa (کودکان که هم سن خاموش) به تازگی.

داستان در اطراف یک مدیر خلاق از یک آژانس تبلیغاتی رفتن را از طریق یک تجربه او هرگز مواجه می چرخد. همسر او باردار و در انتظار به هنگام تولد در هر لحظه است، اما او را به در دفتر باشد و مرتب کردن یک کمپین تبلیغاتی فوری است.

در حالی که در دفتر، او می شود یک تماس تلفنی از مادرش مربوط که همسر خود را به بیمارستان بردند چرا که او در مورد وضع حمل است. در راه خود را به بیمارستان، او یک تجربه است که باعث می شود او خواسته ها و ترس خود را مبارزه با آن مواجه میشود. چرخش غیر منتظره از حوادث در انتظار او در بیمارستان است.

Saumya Liyanage به، Sangeetha Weeraratne، Ravindra Randeniya، Nimmi به Harasgama، کینگزلی Ratnayaka، Sachini Ayendra، Palitha سیلوا، Suranga Ranawaka به، لاکشمن مندیس و دیگران نقش سرب در فیلم می باشد که توسط بودهی Keerthisena تولید بازی کند.

تلویزیونی محبوب و شخصیت های رادیویی، کینگزلی Ratnayaka خواهد اولین بازی خود را به عنوان یک بازیگر در Nimnayaka Hudakalawa است.

این آهنگ صدای اصلی است توسط Lakshman ژوزف دو سرام.

Ajith به Kumarasiri برخی از سینهالی و تامیل آهنگ آهنگسازی. از Channa Deshapriya مدیر عکاسی است در حالی که طراحی تولید است توسط Chandraguptha Thenuwara. فیلمنامه این توسط Boodee Keerthisena و Kumara به Galahitiyawa در-مسئول را تشکیل می دهند بخش است.

برنده جایزه فیلمساز جوان Vishwanath Buddhika به Keerthisena فیلمبرداری از آخرین جهت خود را Nirnnayaka Hudakalawa (تنهایی در یک دره) به اتمام رسانده است و آن را در مرحله پس تولید است.

Buddhika به، به عنوان محبوب شات: Boodee به شهرت با اول خود را به مسیر “را از Sihina Deshayen» و «میلا سویا که جوایز بسیاری را در معتبر” Sarasaviya برنده شناخته شده است، “ریاست جمهوری” و “Signis مراسم جایزه فیلم در علاوه بر این به تمجید بیننده. از جمله جوایز دیگری Boodee برنده بهترین فیلم و بهترین کارگردان برای جهت زودتر خود را و خود شدن، Nimnayaka Hudakalawa است برای اضافه کردن یکی دیگر از پر به کلاه خود.

 sdsd
Saumya Liyanage به و Boodee
در شدن خود Boodie نقاشی یک عکس از چند اتفاقات و زنجیره ای از رویاهای در عرض یک شب را تجربه کرده است.

Boodees خود داستان در این فیلم ایجاد کرده است و دست ها با Chinthana Dharamadasa در گروه چریکی سینما آفرینش پیوست به ارسال فیلمنامه آن است. در ضمن این اولین بار است که این گروه چریکی آفرینش استعدادهای خود را با هم مخلوط Boodee کرده است.

بازیگران فیلم ستاره شامل Ravindra Randeniya، Sangeetha Weeraratne، Saumya Liyanage به، Palitha سیلوا، Sachini Ayendra، کینگزلی Ratnayake به، لاکشمن مندیس، Wasantha Monarawila، Samanmalee Fonseka و چند تن دیگر بازیگران زن و مرد است.

کارگردان فیلم کهنه کار و نویسنده اسکریپت Tissa Abeysekara نقش ویژه ای در این فیلم در حالی که کارگردان جوان تحسین بین المللی Vimukthi Jayasundara نیز بازی یک شخصیت در آن ایفا می کند.
لاکشمن جوزف دی فوق تخصصی صارم که با داشتن اولین بازی خود را در فیلم به شهرت به ضرب گلوله جهت موسیقی در Boodee را ‘از Mille سویا، کیسه جایزه ریاست جمهوری برای بهترین کارگردان موسیقی نوشت نمره موسیقی در Nimnayaka Hudakalawa’ و همچنین.

این فیلم توسط بودهی Keerthisena تولید شده است.

منبع

مطالب مشابه